„Bardzo gorąco chciałam podziękować Pani Dyrektor oraz wszystkim Paniom za wspaniały czas, który Agata i Błażej spędzili w Państwa placówce w czasie wakacji.
Nie będę ukrywać, że trochę się bałam tej zmiany, ale wspaniała, serdeczna, atmosfera, zaangażowanie i indywidualne podejście do dziecka, sprawiły, że dzieci chętnie wstawały każdego dnia a przede wszystkim wracały do domu z nową wiedzą i umiejętnościami.
Jeszcze raz bardzo dziękuję, Wszystkim i każdemu z osobna za wspaniałą pracę i oddanie.
Mam nadzieję, że spotkamy się za rok…”

„Przedszkole Bajkowa Kraina to drugie przedszkole do jakiego uczęszczają synowie, poprzednie nie zdało egzaminu, za to Bajkowa Kraina zdaje go na 5! Wspaniała kadra, wykwalifikowana, miła, uwzględniająca indywidualne potrzeby dzieci, zawsze współpracująca z rodzicami. W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera. Dzieci mają ciekawe zajęcia dodatkowe i wycieczki”.

„Bardzo fajne przedszkole. Sporo zajęć dodatkowych, w tym basen i nauka tańca, liczne wycieczki do interesujących miejsc. Ciekawe dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowania dziecka, np. Z Motyką w Kosmos. Chyba jedyne przedszkole z projektem edukacyjnym dotyczącym wychowania patriotycznego wśród dzieci. Szkoda, że przedszkole nie posiada własnego placu zabaw/ ogródka”.

„BAJKOWA KRAINA to SUPER miejsce gdzie nasza córka ma możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach. Ciepła i bardzo opiekuńcza kadra zapewnia poczucie bezpieczeństwa tak ważne przy pokonywaniu pierwszych trudności w nauce czytania i pisania. Ciekawe wycieczki, kreatywne zajęcia i inspirujące spotkania dają naszej córce nie tylko wiele pozytywnych emocji i wrażeń ale przede wszystkim możliwość uczenia się empirycznie a nie ma, w mojej ocenie lepszego sposobu. PROFESJONALIZM przez duże P. POLECAM”.

„Przedszkole Bajkowa Kraina to placówka, w której panuje rodzinna atmosfera. Dzieci otoczone są czułą opieką, a personel dobierany z najwyższą starannością. Panie pracujące w placówce cechują się dużą intuicją i empatią, mam do nich ogromne zaufanie. Każde dziecko i rodzic jest traktowane indywidualnie. Synek codziennie wraca z przedszkola szczęśliwy i pełen wrażeń, czuje się tam bezpiecznie. Oferta zajęć dodatkowych jest interesująca i bogata”.

„Chłopcy wprost uwielbiają chodzić do przedszkola- codzienne zajęcia są tak fascynujące ze nie raz opowiadają o nich z wypiekami na twarzy. Bardzo cieszy mnie fakt organizowanych wycieczek i zajęć z różnych dziedzin które pozwalają im rozwijać skrzydła w różnych kierunkach. Zdarza się iż zaskakują wiadomościami o których nawet ja nie miałam pojęcia i ciężko w domu sprostać wymaganiom aby się nie nudzili bo czymże jest malowanie farbami przy np. głaskaniu sowy białej czy robieniu wulkanu. Polecam”.

„Syn bardzo lubił chodzić do Bajkowej Krainy, zawsze czekał na niego dzień wypełniony atrakcjami. Zdobywał wiedzę, opanowywał nowe umiejętności, jeździł na wycieczki, nawiązał wspaniałe przyjaźnie”.

„Jak każdy rodzic, wraz z mężem mieliśmy wiele obaw przed wysłaniem syna do przedszkola. Jednakże już na pierwszym spotkaniu byłam zachwycona kadrą przedszkola i tym co mają do zaoferowania dla dziecka. Syn od samego początku wymagał wiele uwagi i pracy, ponieważ jest dzieckiem z niepełnosprawnością. Jednakże wszystkie panie, wraz z osobą Cień, stanęły na wysokości zadania, widać postępy u syna, co bardzo nas cieszy. Co najważniejsze, syn z wielką przyjemnością chodzi do przedszkola. Polecamy”.

„Olbrzymia zaleta przedszkola jest niesamowite zaangażowanie całej kadry. Wiem, że syn jest obecnie dobrze przygotowany do szkoły – pokonał wiele początkowych problemów, jest pewny siebie i swoich umiejętności- a wszystko to zawdzięcza Paniom, które wykonują swój zawód z powołania, zawsze służą pomocą, jednocześnie umiejętnie ćwicząc samodzielność u dzieci”.

„Przedszkole ma bardzo dobrą opiekę szeroki wachlarz zajęć dodatkowych w tym basen. Przynajmniej raz w miesiącu organizowana jest wycieczka do atrakcyjnego miejsca. Przedszkole umiejscowione blisko parku i dużego placu zabaw .Córka bardzo lubi tam chodzić”.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola, cała nasza czwórka, nieprzerwanie od września. Widok dzieci, które każdego dnia idą do przedszkola z uśmiechem na twarzy jest dla nas, rodziców wielką radością. Bardzo za to dziękujemy”.

„Przy okazji chciałam bardzo podziękować za tych kilka wspólnych lat – to był wspaniały czas i zarówno Hania jak i reszta naszej rodziny będzie wspominać Bajkową Krainę z uśmiechem na ustach. Stworzyły Panie rewelacyjne miejsce dla przedszkolaków, gdzie dzieci mają zapewnione indywidualne podejście i rozwój poprzez świetną zabawę. Naprawdę chylę czoła, bo ogrom pracy jest w to wkładany.”

„Korzystając z okazji chciałbym podziękować za możliwość jaką daliście nam Państwo aby Kacperek mógł uczęszczać do Bajkowej Krainy. To był wspaniały i owocny czas dla Kacperka szkoda tylko ze dość krótki ze względu na Covid. Kacperek zawsze z chęcią szedł do przedszkola co dla mnie rodzica było jednoznaczną informacją, że uwielbia to miejsce i wychowawców grupy. Dlatego jeszcze raz bardzo dziękuję za opiekę nad synem i stworzenie możliwości rozwoju. Bardzo proszę o przekazanie podziękowań na ręce grona pedagogicznego bo niestety nie mieliśmy okazji sie spotkać ostatniego dnia. Życzę powodzenia w dalszej działalności.”

„Bajkowa Kraina to przedszkole z niesamowitą kadrą. Zgrany zespół zarówno profesjonalistek jak i mam zapełnił mojej córce kompleksową opiekę zarówno na emocjonalnym jak i intelektualnym i społecznym poziomie. Przedszkole przeciera szlaki w wychowywaniu dzieci bez kar i nagród oraz z życzliwą komunikacja zarówno w stosunku do dzieci jak i ich rodziców. Zawsze otwarci na dodatkowe spotkania i szczere rozmowy, przyjmujący sugestie od rodziców, empatyczni i pełni wyrozumiałości zarówno nauczyciele jak i Pani dyrektor. Polecam każdej rodzinie, która szuka nie tylko miejsca gdzie można zostawić dziecko na czas pracy, ale również takiego, które wesprze w rozwoju i da dziecku wartości przydatne w dalszej drodze edukacji.”