Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 77 – Starszaki w szkole

przez w Bez kategorii Możliwość komentowania Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 77 – Starszaki w szkole została wyłączona

Dnia 5 kwietnia byliśmy na Dniu Otwartym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 77 w Krakowie, na os. Złotego Wieku. Uczniowie wraz z Nauczycielami przygotowali dla nas szereg niespodzianek. Od samego progu przywitała nas Pani Dyrektor. Nasza wizyta w szkole nie była jedynie zwiedzaniem szkoły, długich korytarzy i pustych klas. To była niezwykła podróż pociągiem, podczas której zatrzymywaliśmy się na wielu stacjach. Oprowadzał nas sam Przewodniczący Rady Szkoły. Pierwsza stacja nosiła nazwę Ale kosmos, kolejną była Kolory wiatru. Kolejna to Ahoj, przygodo, gdzie jak sama nazwa wskazuje zamieniliśmy się w prawdziwych łowców dobrej zabawy. Czwartą stacją była stacja, gdzie przenieśliśmy się do Londynu – funny and easy, tutaj mogliśmy poznać nowe angielskie słówka, a także pochwalić się swoimi umiejętnościami.
Najbardziej jednak zrobiła na nas wrażenie stacja o nazwie Oooo ale wybuch, gdzie było mnóstwo przysłowiowego łał, ponieważ na własne oczy widzieliśmy jak wybucha wulkan.
Zabawa w szkole była wspaniała. Wiadomo, że będziemy tęsknić za naszym przedszkolem, ale Szkoła jednak też jest super. Takie Dni Otwarte powinny być organizowane częściej.

Komentowanie jest wyłączone.