Finał Szlachetnej Paczki

przez w Bez kategorii Możliwość komentowania Finał Szlachetnej Paczki została wyłączona

Już po raz piąty nasze przedszkole wzięło udział w akcji Szlachetna Paczka. W sobotę wszystkie zgromadzone dary zostały zawiezione do magazynu Szlachetnej Paczki. W sumie zebraliśmy 58 kartonów, do których zapakowaliśmy żywność, chemię, mnóstwo ubrań, talerze, garnki, artykuły plastyczne, odkurzacz, żelazko, zabawki, pościel, kołdry, poduszki, ręczniki, kosmetyki i wiele innych artykułów. Z każdym rokiem serce Bajkowej Krainy jest coraz większe i coraz bardziej hojne. Dziękujemy serdecznie.

Poniżej relacja Wolontariusza, opiekującego się jedną z dwóch wybranych przez Bajkową Krainę Rodzin:

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Po wniesieniu paczek do mieszkania pierwsze do rozpakowywania prezentów rzuciły się dzieci. Bardzo szybko dzieci rozerwały karton i już w pierwszym pudle znalazły zabawki dla siebie. Pani Urszula aż skakała z radości a później też razem z dziećmi zabrała się do rozpakowywania prezentów. Dawid najbardziej ucieszył się z resoraków i specjalnego toru wyścigowego do nich. Wiktoria ucieszyła się z lalki i też z toru wyścigowego. Nawet z toru wyścigowego bardziej. Mały Eryk za to najbardziej ucieszył się z małego rowerku. A pani Urszula najbardziej ucieszyła się z torebki i gęsiarki. Rodzina dostała ogromną ilość, aż 36 paczek. Mieszkanie tej rodziny jest bardzo małe, więc połowę paczek zanieśliśmy do siostry pani Urszuli która mieszka obok. Dzieci tej siostry też pomogły w rozpakowywaniu paczek. Pani Urszula z tej ogromnej radości chciała część słodyczy oddać dla nas.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Dołączam się do podziękowań rodziny. Paczka była naprawdę profesjonalnie przygotowana. Ilość pudeł była ogromna. Z całego serca dziękuje za przygotowaną pomoc.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Serdecznie dziękujemy, nie spodziewaliśmy się tylu prezentów, po prostu dech zapiera w piersiach, to takie wielkie szczęście, że słów brak na podziękowanie, bardzo bardzo dziękujemy i życzymy dużo zdrowia w Nowym Roku.

Komentowanie jest wyłączone.